Obchody Dnia Dziecka

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. W tym roku Dzień Dziecka obchodziliśmy 1 i 2 czerwca. Dnia 01.06.2021 r. zamiast codziennych zajęć dydaktycznych w grupach przedszkolaki od rana uczestniczyły w grach, zabawach, konkursach oraz tańcach przy muzyce. Każde dziecko otrzymało balon z uśmiechniętą buźką oraz certyfikat „Super Dziecka”. Dzień 02.06.2021 r. był przedłużeniem obchodów i dostarczył dzieciom wiele radości. Główną atrakcją była zabawa na dmuchanym zamku. Były również bańki mydlane, które dzieci same puszczały oraz malowanie twarzy. Pani dyrektor złożyła dzieciom życzenia z okazji Ich święta. Przekazała na każdą grupę zabawki. Wszystkie dzieci otrzymały bardzo atrakcyjne prezenty – plecaki na wakacje oraz zastaw baniek do zabawy.