budynek przedszkiola w Pajęcznie

Budynek Przedszkola

Przedszkole Nr 1 w Pajęcznie powstało w roku 1958 i ówcześnie nosiło nazwę Przedszkola Miejskiego. W roku 1989 zmieniło nazwę na Państwowe Przedszkole, a w roku 1991 otrzymało miano Przedszkola Publicznego.

Do sierpnia 2017 r. przedszkole usytuowane było przy ul. Sienkiewicza 18. Od września 2017 r. placówka mieści się w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie przy ul. Sienkiewicza 7/11.

Jesteśmy placówką z wieloletnią tradycją, znaną niemal każdemu mieszkańcowi Pajęczna. W ciągu tych wszystkich lat działalności przedszkole spotkało się z zainteresowaniem rodziców i sympatią mieszkańców.

Dzisiaj nasi dawni absolwenci przysyłają do nas swoje dzieci.

Nowoczesne Sale Dla Dzieci

Każda grupa wiekowa ma swoją dużą przestronną, słoneczną i kolorową salę. Sale dydaktyczne są bogato wyposażone w odpowiednie pomoce, zabawki i meble dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym.

Łazienki

Łazienki przystosowane są do wieku małych dzieci, dzięki czemu kształtujemy samodzielność oraz nawyki higieniczne naszych wychowanków.

zabawek
różnych sal