Zakończenie roku

20 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci 6-letnie, kończące edukację w przedszkolu.

O godzinie 10.00 Pani Dyrektor oficjalnie rozpoczęła spotkanie witając serdecznie przybyłych rodziców, dzieci, wszystkich pracowników przedszkola. Wszystkim dziękowała za całoroczną współpracę oraz życzyła wspaniałych, kolorowych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Jej ciepłe słowa udzieliły się tak bardzo, że rozpędziły pochmurne niebo i w końcu
doczekaliśmy się pięknej, słonecznej pogody.

W dalszej części uroczystości dzieci przedstawiły program artystyczny. Śpiew wesołych piosenek i recytowane wierze na temat wspólnych zabaw, przeżyć w przedszkolu oraz zbliżających się wakacji były prezentacją umiejętności zdobytych w trakcie roku szkolnego. Wiersze i piosenki mówiły o rozstaniu z przedszkolem a także o nowych zadaniach i wyzwaniach, które staną przed przyszłymi uczniami już we wrześniu.

Po części artystycznej każdy przedszkolak otrzymał dyplom ukończenia przedszkola, plecaczek i płytę ze zdjęciami z całorocznych wydarzeń w przedszkolu. Natomiast rodzice w imieniu swoim i swoich dzieci podziękowali nauczycielom za serce, trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom.