Zajęcie w grupie 4a letniej

26.11.2021 w grupie 4a odbyło się zajęcie otwarte prowadzone przez Panią Renatę Płonkę, na które została zaproszona Pani Dyrektor Monika Hanulak. „Zdrowe produkty” – to temat zajęcia, którego celem było zapoznanie z pokarmami będącymi źródłem witamin. Wykorzystując elementy Dramy dzieci wczuwając się w rolę bohaterów wiersza I. Salach „Zdrowie” rozwijały myślenie i wyobraźnię. Utrwalały nazwy warzy i owoców. Analizowały poszczególne produkty na piętrach piramidy żywieniowej. Podczas zabawy segregowały produkty żywieniowe na zdrowe i niezdrowe. W drugiej części zajęcia dzieci wykonały samodzielnie sałatkę owocową, co dało im wiele satysfakcji i pozytywnych emocji. Efektem końcowym ich pracy była wspólna degustacja. BYŁO PYSZNIE I ZDROWO!