Zajęcia otwarte grupa 5-letnia

W piątek dnia 22 listopada  w przedszkolu odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców, którego tematem była: „LISTOPADOWA POGODA” zabawy inspirowane zjawiskami przyrodniczymi.

W ten dzień gościliśmy rodziców dzieci pięcioletnich. Przyszli oni zobaczyć jak pracują i bawią się ich pociechy. Atmosfera tego dnia była bardzo radosna.  Zarówno przedszkolaki jak i rodzice aktywnie uczestniczyli w zajęciu. Dzieci doskonale bawiły się wybierając ubiór na deszczową pogodę, wykonując zadania na tablicy interaktywnej,  naśladując odgłosy jesiennej pogody za pomocą rożnych przedmiotów czy bawiąc się z chustą animacyjną. Na koniec dzieci wraz z rodzicami stworzyły przestrzenny „deszczowy obrazek”. Zarówno przedszkolaki jak i rodzice spisali się doskonale. Na koniec wychowawczyni Aleksandra Popiel wręczyła dzieciom dyplom za aktywną pracę na zajęciu oraz słodki upominek.