XVI Olimpiada dla Przedszkolaków

3 czerwca 2022 r. w Hali Sportowej w Pajęcznie odbyła się XVI Olimpiada dla Przedszkolaków, zorganizowana w tym roku przez Publiczne Przedszkole Nr 1 w Pajęcznie. Celem zawodów było propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci, zachęcanie do aktywności ruchowej, wzmacnianie wiary we własne siły oraz wdrażanie do współpracy i współzawodnictwa zespołowego, dostarczanie dzieciom radości.

Impreza została sfinansowana przez Urząd Miejski w Pajęcznie, Cementownię Warta S.A., Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pajęcznie. W sportowej zabawie wzięli udział przedszkolacy z Gminy Pajęczno: tj. Publicznego Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie, Publicznego Przedszkola Nr 2 w Pajęcznie, Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Makowiskach, Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Juliana Tuwima w Pajęcznie. Na wstępie pani dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 1 Monika Hanulak oraz Burmistrz Pajęczna Piotr Mielczarek przywitali wszystkich przybyłych gości, uczestników, kibiców, wychowawców i opiekunów, życząc dobrej zabawy. W dalszej części imprezy dzieci z poszczególnych placówek w pięknych, kolorowych strojach prezentowały układy taneczne, oraz rozpoczęła się rywalizacja poszczególnych drużyn w 6 konkurencjach.

Za sportowe zmagania przedszkolakom wręczono puchary, medale oraz nagrody. Organizatorzy zagwarantowali dużo radości, uśmiechu i wesołej  zabawy.

Dziękujemy wszystkich za wsparcie w organizacji Olimpiady, za udział w zabawie i miłą atmosferę.

 

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz