Wyjście do Biblioteki Pedagogicznej

21.01.2020r. nasi wychowankowie uczestniczyli w wycieczce pieszej do biblioteki pedagogicznej, której celem było spotkanie pt. „Poranek z bajką  i baśnią”.

Podczas wizyty dzieci wypowiadały się na temat swoich ulubionych bajek i baśni. W oparciu o przygotowaną wcześniej prezentację multimedialną rozwiązywały zagadki z serii „Czy znasz tę postać?” . Słuchały bajek czytanych przez pracowników biblioteki. Następnie z rozsypanek obrazkowych układały bajkowe ilustracje  i oglądały różne książki z bajkami i baśniami.

Na zakończenie wizyty nasi milusińscy zwiedzili tajemniczy labirynt – biblioteczne magazyny. Dziękujemy za mile spędzony czas.


Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz