Wycieczka do ośrodka jazdy konnej Largo

W dniu 11.07.18r przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Jazdy Konnej „Largo” w Podładzinie.

Dzieci wzięły  udział w zajęciach przyrodniczo – edukacyjnych, dzięki którym dowiedziały się jak wygląda stajnia oraz różnej maści konie. W jaki sposób należy obchodzić się ze zwierzętami, jakich warunków potrzebują oraz czym się żywią. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach sportowych oraz w przejażdżce na kucyku i bryczce. Po aktywnie spędzonym czasie dzieci zostały poczęstowane słodkościami. Dzieci miały możliwość zapoznania się ze zwierzętami w gospodarstwie. Po wrażeniach jeździeckich przyszła pora na pieczenie kiełbasek oraz smaczny sok owocowy. Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości i  niezapomnianych wrażeń.