Wizyta w bibliotece z okazji „Dnia Kota”

W dniu 19.02.2020 r. przedszkolaki z grup 5 i 5/6-letniej wraz z wychowawcami uczestniczyły w zajęciu edukacyjnym organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Pajęcznie z okazji Światowego Dnia Kota.

Dzieci na spotkaniu wysłuchały wierszy o kotach, obejrzały prezentację multimedialną, z której dowiedziały się jak wyglądają i nazywają się koty dzikie oraz udomowione. Wiele radości przyniosło przedszkolakom odgadywanie nazw kotów – bohaterów bajek. W końcowej części spotkania dzieci obejrzały teatrzyk kamishibai pt. „Kotka Pysia”, który nagrodziły gromkimi brawami. Przedszkolaki wróciły pełni wrażeń i bogatsze o wiedzę na temat różnych kotów.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz