Udział w akcji świątecznej – Szlachetna Paczka

Kolejny raz nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Zamysłem tego projektu jest udzielenie pomocy rodzinom zmagającym się z problemami finansowymi wynikającymi z przyczyn od nich niezależnych.

Pracownicy placówki ponownie mogli przekonać się jak wielkie serca goszczą w społeczności przedszkolnej. Dzięki bezinteresownej pomocy naszych rodziców, jak i zaprzyjaźnionych osób oraz firm. Zebraliśmy nie tylko produkty konieczne do funkcjonowania takie jak żywność, artykuły chemiczne, odzież, obuwie, ręczniki, pościel, kołdry. Były też prezenty dla wszystkich członków rodziny. Jesteśmy szczęśliwi, że rodzina przez nas wybrana, na pewno będzie miała święta pełne radości. Nasze przedszkole ponadto w tym roku wykonało wszystkim darczyńcom szlachetnej paczki z powiaty pajęczańskiego upominki – choinki. Dziękujemy za pomoc i włączenie się w przygotowanie paczki. Kolejny raz udowodniliśmy, że na nas można zawsze liczyć!

 


Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz