Spotkanie z Mikołajem

Z okazji zbliżających się Mikołajek 5 grudnia nasi wychowankowie uczestniczyli w wycieczce autokarowej do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Celem wyjazdu było zapoznanie dzieci z bajką muzyczną pt. „Trzy świnki”, która stanowiła swobodne przekształcenie znanej i bardzo lubianej opowieści pochodzącej ze zbioru baśni braci Grimm.

Wiadomo, iż Mikołajki to czas radości, zabawy i niespodzianek. Szczególnie najmłodsi czekają i cieszą się z tego dnia. Wszyscy dobrze wiedzą, że Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci  w każdym miejscu na całym świecie. Nie byliśmy zatem zdziwieni, gdy po zakończeniu spektaklu pojawił się On na scenie wraz ze swoimi pomocnikami oraz dużym workiem pełnym prezentów. Podczas spotkania Mikołaj obdarował naszych milusińskich wspaniałymi podarunkami oraz przestrzegł ich by byli grzeczni i zawsze słuchali swoich rodziców oraz pań w przedszkolu. Atmosfera spotkania była magiczna a cudowne chwile uwiecznione zostały w postaci pamiątkowych zdjęć.

„Mikołaju! Bardzo dziękujemy za spotkanie i za radość jaką sprawiłeś naszym przedszkolakom. Do zobaczenia za rok!”

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz