Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

21 września wychowankowie naszego przedszkola świętowali Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu, tuż po śniadaniu dzieci we wszystkich grupach wiekowych zostały zaproszone przez swoje panie do wspólnych zabaw i tańców przy ulubionych piosenkach. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych z wykorzystaniem chusty animacyjnej Klanzy. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Całą uroczystość uświetniła pani Dyrektor, która złożyła przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia i obdarowała każdego z nich witaminkowym smakołykiem. Na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania nasi milusińscy otrzymali również symboliczny medal oraz balonik, z którym radośnie wracali do domu.

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dostarczyły wszystkim uczestnikom pozytywnych wrażeń i z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci. Pamiętajmy, że „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.