Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września. W tym dniu również u nas było wesoło i radośnie. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Bożena Beśka, która wraz z nauczycielkami złożyła dzieciom życzenia z okazji ich święta

Specjalnie na tę uroczystość przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek. Nasi milusińscy otrzymali medale, balony oraz słodycze. Grupy starsze tradycyjnie jak co roku odwiedziły Urząd Gminy i Miasta w Pajęcznie. Ze słodką niespodzianką na naszych przedszkolaków czekał Burmistrz Pan Dariusz Tokarski oraz Pani Inspektor Oświaty Anna Stachera. Dzieci w podziękowaniu za miłe przyjęcie zaśpiewały piosenkę i wręczyły upominki. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka dostarczył naszym wychowankom wielu pozytywnych wrażeń. Zintegrował przy wspólnej zabawie dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, a super muzyka zachęcała dzieci do wygibasów.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz