27.05.2022 r. w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Pajęcznie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka. Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcję. Festyn rozpoczęły programy artystyczne przygotowane przez dzieci w każdej grupie dla Rodziców. Przedszkolaki wierszem, piosenką, tańcem i pięknymi upominkami zrobiły bardzo miłą niespodziankę dla swoich Rodziców.

Po zakończeniu występów dzieci wspólnie z Rodzicami rozpoczęły zabawę z animatorem. Przyjemnie było obserwować aktywny udział dorosłych w świecie dziecka. Te chwile ugruntowują nas w przekonaniu jak ważne jest poświęcenie czasu, energii dla dobra dziecka, ich radości i uśmiechu. Dużą atrakcją festynu był dmuchany zamek, który sprawił dzieciom ogromną radość. Rodzice mogli również skorzystać z kawiarenki z ciastem, kawą, herbatą oraz popcornem dla dzieci.

Pomimo, że na dworze padał deszcz to w przedszkolu panowała miła i ciepła atmosfera. Na zakończenie dzieci otrzymały upominek – dmuchaną kolorową piłkę plażową. Dyrektor przedszkola, rada pedagogiczna, pracownicy placówki dziękują rodzicom za zaangażowanie, obecność oraz aktywny udział w zabawach z dziećmi.