Zakończenie roku szkolnego grupa 6-letnia 2023 r.

22 czerwca odbyło się uroczyste  pożegnanie dzieci z grupy sześcioletniej  z przedszkolem, których wychowawczyniami były Pani  Ewa Mruszczyk i Pani Katarzyna Pietras. Uroczyste zakończenie rozpoczęło się powitaniem wszystkich zebranych gości przez Panią dyrektor Monikę Hanulak, która życzyła przedszkolakom, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Po krótkim wstępie dzieci w przepięknych strojach zatańczyły  poloneza który został nagrodzony przez przybyłych gości gromkimi brawami.

W kolejnej części dzieci zaprezentowały program artystyczny opowiadający o ich wspomnieniach ze wspólnych lat spędzonych w przedszkolu . Starszaki, poprzez wiersze i piosenki, podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za wspólnie spędzony czas, dobre serce, opiekę i przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Był to czas wzruszeń, refleksji i niejednemu z obecnych zakręciła  się łezka w oku.

Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały z rąk pani dyrektor pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola i  pamiątkowe książeczki, a od grup dzieci pięcioletnich upominek ze słodką niespodzianką.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w szkole. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz