Akcja charytatywna na rzecz dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Kiedosach

W terminie od 14 do 30 listopada na terenie naszej placówki przeprowadzona została mikołajkowa akcja charytatywna na rzecz dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Kiedosach. 5 grudnia koordynatorzy niniejszego przedsięwzięcia p. Agata Zawadzka oraz p. Paulina Rajnert przekazały na ręce dyrektora RDD p. Anety Aleksanderek zebrane słodycze, zabawki, gry edukacyjne, artykuły biurowe oraz chemiczne.

Zorganizowana akcja charytatywna spotkała się ze sporym oddzewem ze strony dzieci, rodziców i nauczycieli -za co bardzo gorąco dziękujemy. Świadomość, że jest wśród nas tak wiele osób gotowych nieść pomoc jest bardzo budująca i utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy dla innych ma sens. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie, pomoc i zaangażowanie!