Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy jest dla dzieci dużą atrakcją podczas którego mogą wcielić się w kogoś innego. Przebrać się w znaną i lubianą postać bajkową, policjanta, strażaka itp. Dnia 26 stycznia 2024r. w naszym przedszkolu odbył się wspaniały bal karnawałowy. Już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

W salach przedszkolnych można było spotkać między innymi: wróżki, księżniczki, biedronki, kotki, rycerzy, policjantów- nie sposób wymienić wszystkich. Po śniadaniu wszystkie dzieci zgromadziły się w sali balowej. Niesamowity wygląd sali wprowadził przedszkolaków w zachwyt, radosny nastrój i zachęciły do wspólnej zabawy. Bal prowadził zaproszony wodzirej, który zachęcał dzieci do zabaw tanecznych. Dzieci bawiły się znakomicie i ten dzień na długo zostanie w ich pamięci.