Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy 6-letniej A

Przygotowania do Jasełek w naszym przedszkolu trwały wiele dni, uczyliśmy się kolęd i pastorałek. Dnia 12 stycznia 2024 roku odbyło się przedstawienie jasełkowe. Pod okiem swoich pań, w rolę aktorów wcieliły się dzieci z grupy 6- letniej A. Świąteczny nastrój podkreśliły niecodzienne stroje dzieci przygotowane przez Rodziców oraz przygotowana na ten występ dekoracja.

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzały swoje role, prezentując umiejętności recytatorskie i wokalne. Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz Pani dyrektor, która podziękowała dzieciom za piękny występ. Jasełka obejrzą również Babcie, Dziadkowie oraz Rodzice .

Występy zaplanowano w dniach 16 i 18 styczeń, dlatego też zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.