Pokaz iluzji dla dzieci

Dzień 15.01.2024r. okazał się „magicznym dniem dla naszego przedszkole. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Na scenie działy się niezwykłe rzeczy. Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat.

Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, naprawiał się dziurawy fartuch, króliczki zmieniały kolor, liny wiązały się w supełki a następnie się rozwiązywały, laska zamieniała się w bukiet kwiatów oraz wiele, wiele innych ciekawych sztuczek.

Dzieci wypowiadały za czarodziejem magiczne zaklęcia, a wybrani asystenci osobiście brali udział w magicznych sztuczkach.

Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci. Mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach.

Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami.