Bal karnawałowy

W dniu 25 stycznia odbył się u nas bal karnawałowy. Już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie z bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, różne zwierzątka, rycerzy, policjantów, postacie z bajek dziecięcych… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich kostiumów.

Magii karnawałowego nastroju ulegli wszyscy pracownicy, prezentując różnorodne, ciekawe stroje. Bal prowadził wodzirej, który zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc razem z wszystkimi pracownikami w zabawach i tańcach. W przerwach między tańcami dzieci były zapraszane na słodki poczęstunek. Na koniec na zabawę zostały zaproszone dzieci z zamiejscowych oddziałów Publicznego Przedszkola Nr 2. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Pani  dyrektor „wyczarowała” deszcz kolorowych baniek.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową, przystrojoną na tą okazję kolorowymi balonami.