Obchody Dnia Pluszowego Misia

25.11.2020r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji grupa 5-letnia A pod nadzorem pani Pauliny Rajnert i Moniki Drab wystawiła przedstawienie pt. „Pluszowy Miś” dla młodszych i starszych grup przedszkolnych. Dzieci zatańczyły i zaśpiewały do znanych piosenek takich jak: „Gumi Miś” i „Pluszowy Miś”. Dodatkowo w poszczególnych grupach dzieci zapoznały się z historią pluszowego misia oraz poznały różne misie występujące w bajkach. Na podsumowanie wykonały prace plastyczne przedstawiającego misia. Niestety w tym roku dzieci nie mogły przynieść z domu swoich ulubionych pluszowych misiów, by bawić się nimi w przedszkolu. Jednak mimo to, był to bardzo radosny i miło spędzony dzień w przedszkolu.