Pierwszy Dzień Wiosny

Dzisiejszy dzień w przedszkolu miał wyglądać zupełnie inaczej. Planowaliśmy spacer  w poszukiwaniu  pani Wiosny, jednak marcowa pogoda zamiast słońca podarowała nam śnieg. Jak przysłowie mówi ,,W marcu jak w garncu’’. Pomimo  wszystko żaden przedszkolak nie stracił nadziei na przyjście Wiosny.  W każdej sali było zieloniutko albowiem wszystkie dzieci i panie ubrane były w tym kolorze. Staraliśmy się zachęcić Panią Wiosnę do przyjścia, dekorując jej sylwetę kwiatami własnoręcznie zrobionymi przez dzieci i ich rodziców. W tym dniu nie zabrakło wspólnego śpiewania, tańca oraz wielu wiosennych zabaw ruchowych i plastycznych .

Jesteśmy pewni, że przez cały ten tydzień realizując tematykę wiosenną ta zielona panienka nadejdzie i pozostanie z nami dłuuuuuugo.