Konkurs recytatorski „W zdrowym ciele, zdrowy duch”

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole było organizatorem  międzyprzedszkolnego konkursu recytatorskiego pt. „W zdrowym ciele – zdrowy duch”, który został  rozstrzygnięty w dniu 05.03.2021 r. Koordynatorami była Pani Mariola Borowiecka i Pani Agnieszka Sadek. W konkursie, który został przeprowadzony on-line wzięło udział 16 dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy i Miasta Pajęczno w wieku 3-6 lat m. in. z :

• Publicznego Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie;
  • Publicznego Przedszkola Nr 2 w Pajęcznie;
  • Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Makowiskach

Celem konkursu było: promocja zachowań prozdrowotnych, kształtowanie aktywnej postawy dzieci wobec zdrowego trybu życia oraz rozwijanie uzdolnień twórczych i umiejętności recytatorskich. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3/4-letnich, 5/6-letnich. Każdy  z recytatorów zachwycił jury swoim wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworów. Po wnikliwej analizie występów dzieci przyznano następujące miejsca.

Laureaci kategoria 3/4-latki:

• I miejsce:   Beśka Nikola
  • II miejsce:  Borowczyk Agata, Fal Antoni
  • III miejsce: Mazur Małgorzata

Laureaci kategoria 5/6-latki:

• I miejsce:   Drab Zuzanna
  • II miejsce:  Mruszczyk Miłosz, Iskra Jan
  • III miejsce: Słaby Kacper

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki, a laureaci dodatkowo nagrody rzeczowe.

GRATULUJEMY!

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do wychowawców i rodziców, którzy tak pięknie przygotowali dzieci z całą aranżacją występu i nagraniem.

DZIĘKUJEMY!