Zakończenie roku szkolnego

„Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań”. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. 23 czerwca 2022 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków. W tym roku przedszkole żegnały dwie grupy sześciolatków, które pod opieką wychowawców przygotowały piękny program artystyczny zatytułowany „Podróż dookoła świata”.

Byli marynarze , amerykanie, afrykanie i azjatki prezentując swoje umiejętności wokalne i taneczne . Na atrakcyjność programu wypłynęła bardzo ciekawa dekoracja oraz piękne stroje przygotowane przez rodziców. Uroczystość rozpoczęła pani dyr. Monika Hanulak witając bardzo serdecznie wszystkich sześciolatków, rodziców, wychowawców oraz pracowników przedszkola. Przepiękny występ dzieci zakończyły tańcząc Poloneza.

Na zakończenie otrzymały dyplomy oraz upominki. Dziękujemy Wam Rodzice za współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola i naszych grup. Dziękujemy Pani Dyrektor za ogromne wsparcie. Ale przede wszystkim dziękujemy Wam Drogie Dzieci za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywaliście. Dziękujemy i życzymy powodzenia w szkole oraz pomyślnych wiatrów w Wasze życiowe żagle. ,

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz