Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Każde dziecko duże i małe z niecierpliwością czeka na lato i wakacje. W tym roku szkolnym uroczyste zakończenie grup 6-letich odbyło się 22 czerwca. Był to wyjątkowy dzień. Żegnaliśmy dzieci, które w większości były z nami od samego początku, czyli od rozpoczęcia edukacji jako 3-latki. Przez 4 lata śledziliśmy ich postępy, obserwowaliśmy jak rosną i się rozwijają. Dzień rozpoczęliśmy od nagrania filmów dla rodziców z występami grup 6-letnich. Dzieci mówiły wiersze, śpiewały piosenki i pożegnały się tańcem. W grupie 6a był to taniec z motylami, w grupie 6b dzieci zatańczyły poloneza. Następnie dzieci wraz z wychowawczyniami wyszły na plac przedszkolny, gdzie czekali Rodzice. Pani dyrektor podziękowała Rodzicom za współpracę i zaangażowanie się w życie przedszkola, a dzieciom pogratulowała ukończenia I etapu edukacji i życzyła powodzenia w szkole. Następnie absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Był to dzień pełen wzruszeń zarówno dla wychowanków, Rodziców i dzieci. Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole i powodzenia w dalszych etapach edukacji. W tym dniu wychowankowie pozostałych grup wiekowych również otrzymali dyplomy ukończenia grup przedszkolnych oraz upominki z najlepszymi życzeniami od swoich pań oraz z wskazówkami i radami na bezpieczne spędzanie wakacji.