Zajęcie w grupie 6a-letniej

25 listopada odbyło się zajecie otwarte w grupie 6A – letniej przeprowadzone przez Panią Paulinę Rajnert, na które została zaproszona Pani Dyrektor Monika Hanulak. Tematem przewodnim zajęć był Dzień Pluszowego Misia.

Przedszkolaki w tym wyjątkowym dniu mogły przynieść z domu swojego ukochanego misia.  Na początku zajęć dzieci zatańczyły do piosenki „Czy ktoś widział Pana Misia?” Następnie przedstawiły swoje misie oraz określiły głoski w nagłosie imienia swojego przyjaciela. Obejrzały również historie pluszowego misia, dowiadując się dzięki niemu, dlaczego obchodzony jest ten szczególny dzień . Po obejrzeniu filmu edukacyjnego naśladowały misie oraz rozwiązały zagadki dotyczące solenizanta. Pod koniec zajęć przedszkolaki przeliczały, dodawały, odejmowały, porównywały  oraz segregowały  misie.  Podsumowując zajęcia nasi milusińscy  pomalowali farbami misie z masy gipsowej oraz pobawili się masażykiem do piosenki „Mis”.

Na zakończenie Pani wręczyła wszystkim dzieciom dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz