Zajęcie otwarte gr. 3/4-letnia

17.12.2018r. odbyło się zajęcie otwarte w grupie 3-4 dla rodziców o tematyce Święta tuż tuż, które poprowadziła pani P. Rajnert.

Dzieci na początku zajęć poznały tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia. Następnie wyciągały zagadki z czapki Świętego Mikołaja i z chęcią udzielały na nie odpowiedzi. Kolejnym zadaniem było ułożenie obrazków oraz posegregowanie i przeliczenie bombek. Przedszkolaki bez najmniejszego problemu poradziły sobie także i z tym wyzwaniem. Dzieci z chęcią bawiły się również świąteczną kostką na której było 6 obrazków. Grupa z radością śpiewała piosenkę 7 reniferów.

Na koniec dzieci wraz z rodzicami miały za zadanie udekorować choinkę ozdobami świątecznymi. Powstałe  „dzieła” były bardzo kolorowe i ciekawe.