Zajęcia otwarte gr. 6- letnia

26 kwietnia 2019r. w grupie starszaków odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców na temat: „W wiejskiej zagrodzie”, które zorganizowała i przeprowadziła pani Agata Zawadzka. Głównym celem niniejszego zajęcia było wzbogacenie dziecięcej wiedzy na temat zwierząt hodowanych na wsi i ich znaczenia w życiu człowieka.

Do utrwalenia zdobytych podczas zajęć wiadomości nauczycielka wykorzystała tablicę multimedialną, na której to dzieci wykonywały różnorodne ćwiczenia i zabawy interaktywne poświęcone omawianej tematyce. Warto tutaj nadmienić, iż przedszkolakom bardzo podoba się taka forma pracy, gdyż znacznie uatrakcyjnia ona przebieg zajęć a jednocześnie umożliwia i zaspakaja u dzieci potrzebę zabawy.

Na koniec spotkania odbyły się zajęcia plastyczne przy stolikach. 6-latki  wraz z rodzicami wykonały przepiękne prace. To był miły i radosny dzień zarówno dla dzieci jak i rodziców. Dziękujemy naszym gościom za przybycie, uśmiech i wspólną zabawę.