Zajęcia otwarte dla rodziców

14 grudnia w grupie 5-latków odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców pt. – „W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia”, którego głównym celem było wprowadzenie zarówno dzieci jak i rodziców w nastrój zbliżających się świąt.

W pierwszej części spotkania wychowankowie zaprezentowali swoje umiejętności i wiadomości z zakresu znajomości tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych. Następnie przyszedł czas na część warsztatową zajęcia, podczas którego rodzice wykazali się swoimi zdolnościami technicznymi, składając przestrzenną choinkę z kartki papieru, a to nie lada wyzwanie… i tutaj ukłon w kierunku zaproszonych gości, gdyż postawione zadanie wykonali naprawdę perfekcyjnie. W dalszej części spotkania dzieci z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do ozdabiania choinek brylancikami oraz brokatowymi elementami. Na zajęciu panowała miła, radosna, świąteczna atmosfera. Bardzo dziękujemy rodzicom za stuprocentową frekwencję.

Wszystkie zdjęcia można zobaczyć w naszej galerii