Występ świąteczny grupy 5-6 latków

W dniach 19 grudnia dla dzieci z wszystkich grup wiekowych i 20 grudnia dla Rodziców i Oddziałów Zamiejscowych Publicznego Przedszkola Nr 2 w Pajęcznie w naszym przedszkolu została wystawiona bajka pt. „Świąteczne zamieszanie”.

Występ został zorganizowany przez grupę 5/6-letnią pod kierunkiem wychowawców. Stroje dla dzieci przygotowali rodzice adekwatnie do granej roli. Dzieci zaprezentowały piosenki i wiersze związane ze świętami. Przybyłym gościom bardzo podobał się występ przedszkolaków. Wprowadził on wszystkich w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło wzruszeń, nie jednej osobie zakręciła się łza w oku. Dzieci na koniec przedstawienia zostały nagrodzone ogromnymi brawami.