Wyjście na cmentarz

W naszym przedszkolu uczymy dzieci postaw obywatelskich i patriotycznych, okazywania szacunku osobom, które od nas odeszły, jak ważne jest zachowanie o nich pamięci. Dlatego w dniu 17 października grupa 5a z wychowawcą Panią Grażyną Idasiak i grupa 5b z wychowawcą Panią Mariolą Borowiecką wybrały się na cmentarz, aby oddać hołd żołnierzom poległym w walce o wyzwolenie kraju i zapalenie zniczy na ich grobie.

Dzieci wiedziały jak należy zachować się w takim miejscu. Spacer alejkami cmentarza był dla dzieci ogromnym przeżyciem. Przedszkolaki były zadowolone z wycieczki. Była to dla nich ważna lekcja wychowania obywatelskiego i patriotycznego, które zostanie w pamięci dzieci.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz