Wyjazd grupy 6 letniej do Domu Pomocy Społecznej w Bobrownikach.

11.01.2019 r. grupa 6-letnia przedstawiła pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Bobrownikach historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną przepięknymi kolędami i pastorałkami.

Gospodarze entuzjastycznie reagowali na występ, nagradzając dzieci częstymi brawami i przyłączając się do wspólnego kolędowania. W DPS w Bobrownikach zawsze spotykamy się z życzliwym i ciepłym przyjęciem ze strony zarówno mieszkańców jak i pracowników. Współpraca z w/w placówką wpisana została już niejako w tradycję naszego przedszkola.

Dla dzieci takie wizyty, to niezwykłe przeżycia i niezapomniane chwile, tym bardziej, że wywołują wzruszenie i uśmiech na twarzach innych ludzi. To prawdziwa lekcja wychowawcza, która uczy szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka bez względu na jego wiek i stan zdrowia.

Na zakończenie pensjonariusze zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi upominkami, przygotowanymi przez grupę 5/6 letnią wraz z wychowawcami. Dyrektor Domu Pomocy Społecznej natomiast nagrodził małych aktorów słodkościami, podziękował za miłą i wzruszającą wizytę gorąco zapraszając nas do kolejnych odwiedzin.

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz