Wycieczka do Malutkie Resort

W miniony wtorek, 17 października grupy starsze wraz z wychowawcami uczestniczyły w wycieczce autokarowej do ośrodka wypoczynkowego Malutkie Resort koło Radomska.

Pogoda w dniu wycieczki była po prostu przepiękna. Słoneczko nie opuszczało nas ani na chwilę, dzięki czemu w pełni mogliśmy zrealizować wszystkie zaplanowane atrakcje. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od zwiedzania Mini Zoo, gdzie dzieci mogły zobaczyć takie zwierzęta jak: dziki, owce kameruńskie, kozy, lamy, daniele, osiołki oraz konie i kucyki. Zachwytom nie było końca…

Kolejną zaplanowaną, a jakże wspaniała atrakcją dla naszych milusińskich było uczestnictwo w warsztatach kulinarnych dotyczących wypieku chleba. Zajęcia odbyły się w altanie grillowej, w trakcie ich trwania wychowankowie uzyskali bardzo interesujące informacje na temat historii chleba. Następnie samodzielnie przygotowali własne bułeczki, które po upieczeniu mogli zabrać ze sobą do domu. Kończąc naszą przygodę zadbaną również o uzupełnienie utraconej energii w postaci tradycyjnego grilla z pieczeniem kiełbasek, gorącą herbatą oraz pieczywem.

Do przedszkola wróciliśmy troszkę zmęczeni aczkolwiek bardzo zadowoleni. Cudowne chwile uwiecznione zostały na pamiątkowych zdjęciach. Malutkie Resort to miejsce, do którego z pewnością jeszcze powrócimy 🙂

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii.

Tags

Zostaw komentarz