Wycieczka do Malutkie Resort gr 3 i 3-4 letnie

6 czerwca 2018 r. dzieci z grupy 3 i 3/4-letniej wraz z wychowawcami wzięły udział w wycieczce autokarowej do ośrodka „Resort Malutkie” koło Radomska. W programie wycieczki było: pobyt w stadninie koni, zapoznanie z historią ośrodka, zwiedzanie mini zoo, malowanie twarzy oraz pieczenie kiełbasek na ognisku.

Wycieczka ta poszerzyła dziecięce doświadczenia przyrodnicze, dzieci poznały i zobaczyły zwierzęta hodowlane, leśne i egzotyczne. Dzieci miały okazję poznania nowego otoczenia, obejrzenia koni na wybiegu oraz w stajni. Wiele radości sprawiło dzieciom malowanie twarzy. W kila chwil przedszkolaki przemieniły się w postacie z różnych bajek, motylki, króliczki itp.
Dzieci aktywnie uczestniczyły we wszystkich atrakcjach, które dostarczyły im wielu niezapomnianych wrażeń. Zmęczone ale roześmiane wróciły do przedszkola, gdzie czekali na nich rodzice.