Wycieczka do Bełchatowa na musical pt. „Co w trawie piszczy”

W dniu 30.10.2018r. 4, 5 i 6 latki uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Bełchatowa na musical „Co w trawie piszczy”. Celem wyjazdu było: podniesienie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki poprzez udział w spektaklach.

Wspaniałe stroje, scenografia, muzyka, gra aktorska i scenariusz to wszystko sprawiło, że jesteśmy pod wrażeniem tego spektaklu. Dzieci doświadczyły wielu przeżyć, uśmiechały się szeroko i z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów: pająka, biedronki, muchy, motylka i konika polnego. Morałem płynącym z musicalu było hasło: „W grupie siła” -wszystko jesteśmy w stanie zrobić jeśli razem działamy.

To wzruszające, ale i zabawne widowisko wlało w serca młodego odbiorcy dużo ciepła i radości. Dzieci jeszcze w autokarze długo dzieliły się wrażeniami z obejrzanego przedstawienia.