„Witaj Pani Wiosno!”- spotkanie w Bibliotece Pedagogicznej

W dniach 21-28.03 grupy 6a, 6b, 5, 4a, 4b i 4c- letnie uczestniczyły w zajęciach z cyklu „Witaj Pani Wiosno”, zorganizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczna w Pajęcznie.

Podczas wiosennych spotkań dzieci rozmawiały z panią bibliotekarką na temat zmian w przyrodzie, zwiastujących zbliżającą się wiosnę. Tradycyjnie dzieci wysłuchały wierszy dotyczących głównego tematu spotkania, rozwiązywały zagadki, a następnie przypominały sobie nazwy kwiatów, które można zaobserwować już w ogrodach oraz nazwy ptaków, przylatujących do nas z ciepłych krajów. A na koniec ozdobiły suknię Pani Wiosny, zabierając jej portret do przedszkola.

Dziękujemy za mile spędzony czas.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz