Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego przedszkolaki gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji w dniach:

18.01- grupa 6-letnia

21.01- grupa 3-letnia i 5/6-letnia

22.01- grupa 3/4-letnia i 4-letnia

Po serdecznym powitaniu  przedszkolaki odważnie i bez tremy przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich bliskich niespodziankami przygotowanymi w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.

Były to dni niezwykłe, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, pełne wzruszeń, uśmiechów, radości.