Uroczyste zakończenie przedszkola grupy 5-6 letniej i 6-letniej

W dniach 17.06.2019 r. i 18.06.2019 r. w grupie 5/6 i 6 letniej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Na wstępie wychowawczynie grup przywitały zaproszonych rodziców oraz  przedszkolaków. Pani dyrektor Bożena Beska przekazała podziękowania wszystkim rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola. Wychowankom kończącym edukację przedszkolną życzyła samych piątek i szóstek, sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji, zadowolenia, wytrwałości w pokonywaniu kolejnych wyzwań. W dalszej części absolwenci przedstawili krótki program artystyczny, po czym zostały im wręczone dyplomu ukończenia przedszkola oraz drobne upominki. Było mnóstwo niespodzianek: zdjęcia, kwiaty i oczywiście łzy, których nie szczędzili Rodzice, Nauczyciele i Dzieci.

Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz