Udział w akcji „Szlachetna paczka”

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.         Jan Paweł II

Już kolejny rok nasze przedszkole włączyło się do akcji „Szlachetna Paczka”, której głównym założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy innym. Ponownie mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej przedszkolnej społeczności jest naprawdę dużo osób o ogromnym sercu, którzy bezinteresownie potrafią pomóc ludziom w potrzebie. Zebraliśmy nie tylko produkty takie jak: żywność, artykuły higieniczno-sanitarne, ale również odzież, zabawki, słodycze i sprzęt AGD.

Razem ze wsparciem materialnym do potrzebującej rodziny trafiły wiara w ludzką dobroć i nadzieja na zorganizowanie godnych Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki Nam w tym szczególnym dniu będą mogli zapomnieć o codziennych problemach i radośnie przeżyć ten wyjątkowy czas. My zaś możemy cieszyć się z pomagania potrzebującym i uczestnictwa w tak wspaniałej inicjatywie. Pamiętajmy, że razem możemy więcej.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz