Udział w akcji „Góra Grosza”

Ogólnopolska akcja „Góra Grosza” już na stałe wpisała się w roczny plan naszego przedszkola.

Jak co roku zbiórka rozpoczęła się na przełomie listopada i grudnia, a zakończenie nastąpiło z początkiem stycznia. Celem tego przedsięwzięcia było uświadomienie naszym przedszkolakom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wiele. Była to możliwość przeprowadzenia wspólnej akcji na rzecz dzieci z opieki zastępczej. Przedszkolaki oraz ich rodzice z dużym zaangażowaniem zbierali monety o różnych nominałach do przeznaczonej do tego celu puszki. Wszystkie pieniążki zostały posegregowane i dokładnie zliczone. Łącznie zebraliśmy 196,35 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie naszej akcji.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii