Szlachetna paczka

Szlachetna paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia nasze przedszkole jak co roku przystąpiło do akcji, aby obdarować wybraną rodzinę paczką.

W dniach od 30 listopada do 4 grudnia wszyscy chętni rodzice, dzieci i pracownicy mogli dostarczyć produkty do paczki. Zorganizowanie rodziców i pracowników przedszkola przyniosło nieoczekiwane efekty. Zebraliśmy nie tylko produkty konieczne do  codziennego funkcjonowania takie jak żywność i artykuły higieniczno-sanitarne ale również odzież, zabawki, słodycze, pościel, ręczniki, kołdrę, umywalkę wraz z szafką do łazienki. Dyrektor przedszkola składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.