Świętowanie 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dzień 11 listopada 2018 był dniem przepięknym, niezwykłym, pełnym  wzruszeń, radości i dumy z bycia Polakami . W naszym przedszkolu cały dzień poświęcony został obchodom 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Dzieci z grupy 4-letniej pod opieką p. A. Popiel i p. S.Wesołowskiej   przygotowały z tej okazji apel. Były wiersze, piosenki oraz tańce. W rolę narratorów wcieliły się dzieci z gr. 6-letniej.

,,Co to jest Niepodległość teraz wiem już na pewno…’’ słowa tej pięknej piosenki pozostaną w naszych sercach na zawsze.  Działania wszystkich dzieci, nauczycieli, pracowników i dyrekcji skupione były na czczeniu Naszej Ukochanej Ojczyzny. Punktualnie o godzinie 11:11 przyłączyliśmy się do akcji ,,Rekord dla Niepodległej’ i wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy czterozwrotkowy hymn narodowy.