Spotkanie z Muminkami

W dniu dzisiejszym tj. 10.12.2021 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w lekcji bibliotecznej pt. „Muminki” zorganizowanej przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Działoszynie. Celem niniejszych zajęć było wprowadzenie dzieci w świat tych małych bohaterów oraz zapoznanie ich z mieszkańcami Doliny Muminków – możliwe to było dzięki prezentacji jednej z książeczek opowiadających o ich przygodach. Dzieci chętnie i uważnie słuchały ciekawostek przekazywanych im przez panią bibliotekarkę, za co zostały nagrodzone słodkościami, zakładkami do książek oraz kolorowankami , przedstawiającymi oczywiście bohaterów omawianej bajki.  Opowieści o Muminkach wprowadzają małych słuchaczy w świat pełen wyobraźni, który uczy przyjaźni, wrażliwości i otwartości – nic więc dziwnego, iż bajka ta stanowi swego rodzaju pomost między pokoleniami.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz