Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia przedszkolaki pod opieką swoich wychowawczyń pojechały na spotkanie ze św. Mikołajem do krainy zabaw Hula – Kula w Rędzinach. Dla wielu przedszkolaków był to pierwszy w ich życiu wyjazd autobusem na wycieczkę.

W trakcie trzygodzinnego pobytu na dzieci czekały wspaniałe, kolorowe zjeżdżalnie, baseny pełne piłek, labirynty i dmuchany zamek. Pobyt był wzbogacony posiłkiem oraz słodkim poczęstunkiem. Po wspólnym poczęstunku czekała na dzieci jeszcze jedna niespodzianka- wspólna zabawa pod bacznym okiem animatorów, starających się, aby były to niezapomniane chwile. Po aktywnej i udanej zabawie dzieci odwiedził Św. Mikołaj, który  każdemu dziecku wręczył prezent.

Pobyt  w Hula Kula stał się okazją do integracji dzieci oraz  dostarczył im wielu wspaniałych wrażeń.

 


Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz