Spotkanie z autorką książek dla dzieci Panią Agnieszką Frączek

W ramach realizacji tematyki globalnej 17 maja 2019r. grupa 6-letnia wraz z wychowawcą Agatą Zawadzką uczestniczyła w zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy i Miasta Pajęczno spotkaniu z autorką książek dla dzieci Panią Agnieszką Frączek.

Pisarka została bardzo ciepło przyjęta przez zgromadzoną publiczność. Dzieci z zapartym tchem i bez cienie znudzenia na twarzy słuchały zaproszonego do biblioteki gościa. Na sukces tego spotkania złożyło się wiele czynników, ale przede wszystkim wspaniała osoba Pani Agnieszki (miła, uśmiechnięta, otwarta) i jej niezwykłe umiejętności oratorskie oraz ciekawe pozycje książkowe.

Autorka opowiedziała przedszkolakom o swojej twórczości, wplatając do rozmowy liczne anegdoty, które wywoływały uśmiech na ich twarzach. Dzieci dowiedziały się m. in. jak powstaje książka, jaki jest jej cykl życia od pomysłu autora do rąk odbiorcy. Wychowankowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu zadając pytania oraz rozmawiając wspólnie na tematy bliskie każdemu z nich.

Pani Agnieszka rozdawała dzieciom autografy i wpisywała dedykacje do książek. Wspólna fotografia upamiętniła to niezwykle ciekawe spotkanie.

Bardzo dziękujemy pracownikom biblioteki za możliwość udziału w spotkaniu promującym czytanie. Prosimy o więcej!

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz