Spotkanie na Stadionie Miejskim

28 września na Stadionie Miejskim w Pajęcznie miało miejsce spotkanie integracyjne pod hasłem „Tak niewiele trzeba”.

W spotkaniu wzięli udział wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Działoszynie, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” z Zabrza, dzieci z grupy 5 i 6-letniej Publicznego Przedszkola nr 1 w Pajęcznie oraz młodzi zawodnicy ŁKS „Zawisza” Pajęczno. Było bardzo miło, wesoło spędziliśmy czas biorąc udział we wspólnych zabawach. Nie zabrakło też słodyczy, którymi zostali obdarowani nasi wychowankowie. Sprzyjająca pogoda zachęcała do zabaw na dmuchańcu oraz sprzęcie znajdującym się na stadionie, z którego przedszkolaki korzystały wielką radością. Spotkanie to oraz wspólna zabawa na długo pozostanie w naszej pamięci. Na pamiątkę pozostaną nam zdjęcia.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Tags

Zostaw komentarz