Rozstrzygnięcie Konkursu „Ptasia stołówka”

W listopadzie w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs techniczny pod tytułem „ Ptasia stołówka – karmnik dla ptaka ”. Koordynatorami konkursu były panie: Mariola Borowiecka i Agnieszka Sadek. Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych, zacieśnienie więzi emocjonalnej z rodzicami, wspólne przeżywanie radości z wykonanej pracy i uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. W konkursie wzięło udział 32 dzieci. Cieszył się on dużym powodzeniem. Dzieci wraz z rodzicami wykorzystując swoją inwencję twórczą wykonali karmniki, od których ciężko było oderwać wzrok. Każdy karmnik był wykonany z różnorodnych i ciekawych materiałów. Wszystkie prace zasłużyły na uznanie i podziw. Rada Pedagogiczna i Rodzice oddawali swoje głosy na najładniejszy karmnik.

Po podliczeniu wszystkich głosów pierwsze trzy miejsca zajęli:

Miejsce I – Mikołaj Pułka gr.6 b.

Miejsce II – Przemysław Marcinkowski gr. 4 b.

Miejsce III – Nicola Wiktorowska gr. 4a

                          Pola Szczęsna gr. 6b

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom, na których zaangażowanie zawsze można liczyć.

Gratulujemy!!!

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz