Poranek literacki w Bibliotece Publicznej w Pajęcznie

Dnia 21 września dzieci z grupy 6b-letniej oraz 23 września dzieci z grupy 6a-letniej wybrały się do Biblioteki Publicznej Gminy i Miasta Pajęczno na zorganizowany poranek literacki dotyczący „Dobrych manier”. Dzieci wysłuchały książki   Heymans Adrienne „Jak myszka Alicja nauczyła się ostrożności”. Następnie odbyła się rozmowa i  pogadanka dotycząca książeczki. Dzieci miały również możliwość obejrzenia książek, które znajdują się w bibliotece. Z wielkim podziwem oglądały wszelkie lustracje. Na koniec spotkania dzieci otrzymały zakładki do książek.  Poranek przebiegał w milej i przyjaznej atmosferze, za co bardzo dziękujemy Pani. Jest to cykliczna akcja zorganizowana dla grup starszych, w której dzieci będą miały możliwość uczestniczenia co miesiąc.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz