Pokaz Mody Patriotycznej

 29.04.2022 r wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola ubrane w stroje w barwach narodowych, które przygotowały wspólnie z rodzicami. Dzieci wzięły udział w Pokazie Mody Patriotycznej w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ,, Piękna Nasza Polska cała „. Głównym celem było kształtowanie poczucia tożsamości narodowej i poczucia dumny z bycia Polakiem. Przed rozpoczęciem pokazu dzieci zaśpiewały wspólnie Hymn Polski. Przedszkolaki prezentowały swoje stroje na biało -czerwonym wybiegu przy dźwiękach muzyki. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał upominek i słodki poczęstunek. Serdeczne podziękowania dla rodziców za zaangażowanie i pomysłowość w przygotowaniu strojów.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz