Pasowanie na Starszaka

Dzień 23 października na długo pozostanie w pamięci sześciolatków naszego przedszkola. W tym bowiem dniu w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Pajęcznie odbyło się uroczyste pasowanie na Starszaka.

Dzieci w obecności rodziców, wychowawców i pani dyrektor obiecały być pilne, grzeczne i uśmiechnięte. Świetnie zdały egzamin odpowiadając na szereg trudnych pytań, śpiewając piosenki, tańcząc i recytując wiersze. Sześciolatki przypieczętowały swoją przynależność do starszaków wypowiadając słowa przysięgi. O tym jak głęboko do serca wzięły sobie powagę uroczystości świadczyły ich odświętne stroje, skupione miny, cisza panująca podczas pasowania. Każde dziecko zostało pasowane specjalnym ołówkiem przez panią dyrektor Bożenę Beśkę, a z rąk wychowawczyń pani Grażyny Idasiak i pani Moniki Hanulak otrzymały pamiątkowy dyplom oraz kuferek pełen słodkości.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Tags

Zostaw komentarz